Wat Gordon kan dat kan ik ook!; staan 80 plussers straks in de rij bij de Jumbo?

Een paar weken geleden hoorde ik in het kunstatelier van Focus Zwolle dat Gordon in remissie zit van zijn diabetes type 2.

Toen ik hem er later bij vandaag inside zelf ook over hoorde vertellen dacht ik : ” Wat Gordon kan dat kan ik ook!”

Cover van het tijdschrift Gezond Leven over diabetes, met een vrouw die een stuk fruit vasthoudt.

Daarom ben ik mij er verder in aan het verdiepen wat er voor nodig is om tot hetzelfde resultaat te komen als hem. Deze magazine kwam ik tegen bij de Jumbo in Holtenbroek.

Kreeg ook weer een aantal mooie plaatjes voor het boek over Zwolle.

Historische gevels langs een Nederlandse gracht met aangemeerde boten en weerspiegelingen in het water.

Toen ik daar rond liep trof ik daar een oud fiets maat van mij. Hij – van de leeftijd van Ard Schenk, Jan Bols en Kees Verkerk – zei tegen mij : ” straks staan de 80 plussers hier buiten in de rij om plaatjes te ruilen.”

We kwam samen tot de conclusie dat het een uitgekiende commerciële actie is van Jumbo Zwolle.

Boekomslag met luchtfoto van Zwolle, de titel ‘Zwolle’ en de tekst ‘De Stad Ontrafeld’.

Ontdek meer van Blogger

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Gepubliceerd door

Onbekend's avatar

harrybartelds

Bloggen doe ik op persoonlijke tittel.

Geef een reactie